Про Нас


Компанія Меблі Клас працює на ринку України вже багато років.

Ми робимо  все для того щоб Ви були задоволені нашою продукцією,  та звертались до нас за новими ідеями.  

В нас працює команда професійних дизайнерів, які допоможуть Вам організувати простір Вашої оселі,  створити неповторну атмосферу в якій буде приємно працювати, приймати гостей та відпочивати.

Чому обирають Меблі Клас:

• У нас власне виробництво, а не фабрика

• Меблі виготовляємо з матеріалів які ви вибрали, а не з “китайських замінників”

• У нас ви отримаєте кваліфіковану консультацію по підбору матеріалів та комплектуючих

• Індивідуальний підхід до дизайну та виготовлення ваших меблів

• Всі роботи виконуються якісно, вчасно та у зручний для вас час

• Всі вироби захищені гарантією.

Компанія «Меблі-Клас» презентує величезний вибір меблів для будь-яких потреб. Чи знадобиться Вам омеблювати офісне приміщення власної фірми, а чи виникне необхідність в облаштуванні меблями своєї нової оселі – завжди звертайтесь до нас і ми залюбки допоможемо! Наше різноманіття моделей шаф-купе, передпокоїв, стінок для вітальні і кухні, меблів для спальної і гардеробної кімнат надасть прекрасну можливість відшукати те, що Вам до вподоби. Крім того, в нас Ви знайдете і меблі для власних магазинів.

 

Спальня - місце, де ми відпочиваємо від шаленого життєвого ритму, стресів навколишнього світу і де ми відновлюємо свої сили. Виготовлення спальні на замовлення у фірмі МЕБЛІ КЛАС - підкреслить вашу індивідуальність, збереже вашу особливість і неповторність, допоможе правильно і затишно організувати простір спальної кімнати.

Світ дитини - це чарівна країна, це світ казок, мрій, фантазій. Підкресліть яскравість і неповторність цього світу яскравими кольорами в інтер'єрі і красивими, функційними дитячими меблями. Правильно організувати простір дитячої кімнати і виготовити дитячі меблі на замовлення допоможемо Вам ми - фірма МЕБЛІ КЛАС.