Інші меблі

В цій категорії немає товарів.

Сучасна спальня кімната має втілювати в собі гармонію і комфорт для бездоганного відпочинку. А тому омеблювання спальні потребує особливого підходу, щоби ця кімната дійсно була територією релаксу. «Меблі-Клас» дарують змогу купити ліжко, шафу, комод та інші меблі з уже існуючих зразків, а також замовити індивідуальне виготовлення меблів винятково для Вашої спальні. У нас Ви зустрінете як вишукані та елегантні, так і модернові зразки меблів. І нехай тоді спальня кімната стане найзатишнішим місцем у Вашому домі!

Меблі для офісу Вашої фірми повинні бути не тільки компактними і корисними у вжитку, але й максимально відображати Ваші вподобання і характер, власне, як керівника. І ми зуміємо вдало підібрати Вам офісні меблі, які зроблять приміщення Вашої компанії гостинним і презентабельним для відвідувачів та зручним і приємним для працівників. Довіртесь професіоналізму, досвіду і креативному підходу спеціалістів з «Меблі-Клас» і ми перетворимо Ваш офіс в джерело позитиву, натхнення і продуктивних ідей.

До Вашої уваги значний вибір стінок на різні випадки: для кухні, вітальні, спальні і дитячої кімнати. Обираючи меблеву стінку в «Меблі-Клас», Ви матимете шанс гармонійно доповнити інтер’єр свого помешкання, адже у нас представлено багато варіантів стінок на всякий смак. А все для того, щоби Ваш дім зробити безтурботним оазисом серед бурхливих коловоротів життя. Наші фахівці добросовісно виробляють стінки з якісних матеріалів, аби вони слугували Вам не один рік. Приходьте до нашого магазину за своєю меблевою стінкою! 

Для роботи за комп’ютером у домашній обстановці бажано створити собі якомога кращі побутові умови. А в цьому прийде на поміч комп’ютерний стіл, що може мати декілька відділень і навіть прикріплені верхні полички. Ми виконуємо добротні комп’ютерні столи всіляких розмірів і форм, які підійдуть і до кабінету-кімнати, і до дитячої, а то й до вітальні. На нашому сайті можете знайти потрібний Вам стіл для комп’ютера або здійснити замовлення на виготовлення свого неповторного стола. І нехай Вам комфортно за ним працюється!

Гарно обставлений відповідними меблями магазин однозначно приваблюватиме більше покупців. Тож коли Ви володієте своїм магазином чи мережею магазинів, то подбайте про їхній красивий вигляд всередині. Наші працівники нададуть Вам допомогу й оформлять приміщення кожного Вашого магазину найкращим чином. Стелажі різноманітних конструкцій і забарвлень, наявні у нашій компанії «Меблі-Клас», дають багато можливостей творити унікальний робочий простір у Вашому магазині. Адже ми омебльовуємо магазини, керуючись індивідуальним підходом.

Передпокій у коридорі – це перші меблі, які бачитимуть Ваші гості, відвідуючи Вашу домівку. Тому певною мірою передпокій відповідає за перше враження від Вашої оселі. Ми здійснюємо виробництво передпокоїв згідно представлених на сайті прикладів, а можемо й виготовити відмінний за інші передпокій – спеціально для Вас! Аби передпокій, зроблений нами на совість, сприяв налаштуванню спокійної і дружньої аури ще в коридорі Вашої хати. Зверніться до «Меблі-Клас», коли Вам треба передпокій вищого класу! 

Ми теж виробляємо меблі для гардеробної кімнати, де би Ви могли посезонно розміщувати свій одяг і взуття або вмістити все своє вбрання. Залежно від побажань клієнтів, ми здатні створити гардеробні меблі будь-якого розміру і любої структури. Меблі з окремими чи, навпаки, вмонтованими до шафи тумбами, цілим відділенням для взуття, з дзеркалом – такі меблі, котрі щоразу спонукатимуть Вас ретельно формувати свій образ перш, ніж вийти з дому, Ви побачите у нас. Наші гардеробні меблі, виконані з хороших матеріалів, надовго стануть Вам у пригоді.